Program XXIV Finału WOŚP w powiecie dębickim:
MOTOORKIESTRA
8.00-17.00 — Rynek, muszla koncertowa
10.30 — Start – dębicki Rynek
14.00 — Meta – dębicki Rynek
Możliwość licytacji przejazdów z zawodnikami
17.00 Rozdanie nagród
HALA MOSiR, ul. Sportowa 26
10.00 – 17.00 — Liga Halowa
17.15 — Rozgrywki sportowe i występy: Zespół Mali Igloopolanie, Dziecięcy zespół Taneczny Fameiki, Złota Para.
FITNESS KLUB PLAZA SPORT CH Renoma, ul. Krakowska 55
Zajęcia od 15.30. Wstęp za datek do puszki
WOŚP. SOHO BODY SPIRIT ul. Głowackiego 19
Wstęp od 8.00. Wstęp za datek do puszki
WOŚP. RANCZO HUCUŁEK ul. Wiejska 10a 14.00 – 19.00 – oprowadzanie na koniach
RYNEK, muszla koncertowa od 16.30
– Licytacje
– Koncert zespołu NAZWA WŁASNA
- Koncert solistki z Zespołu Szkół Nr 2 im. E. Kwiatkowskiego
- Występ Kingi Kutrzuby
- Wystąpienia władz miasta i powiatu
- 20.00 – Światełko do nieba
- Grupa Tancerzy Ognia Draconica
GMINA JODŁOWA
Od 15.00 — Blok imprez kulturalno — rozrywkowych:
- Prezentacje artystyczne uczniów szkół oraz zespołów działających przy GCKiCz
- Licytacje
- Podsumowanie ogłoszonych konkursów
- Światełko do nieba
GMINA BRZOSTEK Od 15.00 — Dom Kultury w Brzostku
- blok imprez kulturalno-rozrywkowych przygotowany przez przedszkolaków i uczniów szkól z terenu gminy Brzostek
- licytacje pokazy i nauka udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez strażaków z OSP w Brzostku
- 20.00 — Światełko do nieba — Rynek w Brzostku
GMINA ŻYRAKÓW
- 15.00 – rozpoczęcie imprezy w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej
- Występy artystyczne przedstawicieli szkół z terenu gminy Żyraków
- Pokaz udzielania pierwszej pomocy przez OSP Żyraków
- Przekazanie zebranych pieniędzy przez szkoły, instytucje i organizacje
- Aukcje prac i przedmiotów przekazanych przez szkoły, instytucje i stowarzyszenia oraz osoby prywatne - Podsumowanie zbiórki z terenu gminy Żyraków
- Zakończenie imprezy światełkiem do nieba
STOBIERNA - start godz. 14 - Centrum Edukacji Ekologicznej
W programie:
- licytacje
- kiermasze ciast i potraw przygotowywanych przez KGW
- malowanie twarzy
- zwiedzanie Parku Owadów i Grodu Słowiańskiego
- występy artystyczne dzieci oraz młodzieży z ZS w Stobiernej
- koncerty zespołów muzycznych
17: światełko do nieba
PODGRODZIE - start godz. 15 - dom kultury
W programie:
- licytacje
- występy Zespołu Śpiewaczego "Podgrodzianie"
- występ Zespołu Pieśni i Tańca "Mali Podgrodzianie" gr. I i gr. II
- występy wokalne i instrumentalne uczniów gimnazjum
- malowanie twarzy i modne fryzury dla dzieci
- pokaz talentów uczniowskich
- stoisko przygotowane przez rodziców dzieci z zespołów artystycznych DK w Podgrodziu
18: światełko do nieba
BRACIEJOWA - start 15.30 - remiza OSP
W programie:
- licytacje
- występy dzieci i młodzieży z ZS w Gumniskach
- degustacje potraw regionalnych i kiermasz ciast
- występy zespołu tanecznego "Promyczki" z DK w Braciejowej
- koncert zespołu muzycznego
18.30: światełko do nieba
PUSTKÓW-OSIEDLE - start 16 - dom kultury
W programie:
- licytacje
- występy grup tanecznych: Pasja, Mała Rytmika, Rytm, ZPiT Wisłoczanie, hip-hop, breakdance, Monster Kids, Młodziaki Luzaki, Kolorowe Piruety, Kolorowe Pirueciki, show dance
- występy kabaretu Żaba
19.30 - koncert zespołu Galeria z Tarnobrzega
20.30 - koncert stowarzyszenia Orkiestra Dęta Gmina Dębica
21 - światełko do nieba
echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?