Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 1:1 [konferencja prasowa]

Robert Orzechowski
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola arch. Polskapresse / zdj. ilustracyjne
W meczu 17. kolejki II. ligi grupy wschodniej Stal Stalowa Wola zremisowała na wyjeździe z Radomiakiem Radom 1:1.

Piłkarze Stali pewnie jechali do Radomia po zwycięstwo i obowiązkowe trzy punkty. Ku zdziwieniu pierwsi piłkę w bramce Wietechy umieścili gospodarze. Już w 5. minucie Wolski dał prowadzenie swojemu zespołowi. Dopiero w 67. minucie wyrównał Reiman. Mimo tego, że od 87. minuty radomianie grali w przewadze nie zdołali strzelić gola na wagę trzech punktów.

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)

Bramki: 5' Wolski, 67' Reiman

Kartki: 37' Świdzikowski, 45+1' Radecki, 58' Wolski (Radomiak) – 14' i 87' Czarny, 30' Patryk Tur, 44' Puton (Stal)

Radomiak Radom: 12. Łukasz Skowron – 8. Jakub Cieciura, 4. Maciej Świdzikowski (K), 6. Maciej Wichtowski, 25. Łukasz Derbich – 20. Patryk Wolski, 19. Mateusz Radecki (63' 13. Paweł Czoska), 28. Łukasz Białożyt, 7. Krystian Puton (46' 15, Piotr Kornacki) – 11. Łukasz Cichos (62' 16. Marcin Byszewski), 9. Leandro Rossi.

Stal Stalowa Wola: 1. Tomasz Wietecha (kpt) – 9. Damian Juda, 3. Michał Czarny, 21. Michał Bogacz, 7. Mateusz Kantor – 20. Radosław Mikołajczak, 17. Mateusz Argasiński, 4. Wojciech Reiman, 10. Damian Łanucha (73' 16. Wojciech Fabianowski) – 14. Patryk Tur, 18. Tomasz Płonka (91' 8. Michał Kachniarz).

Sędziował: Paweł Kukla (Kraków)

Widzów: 1200

Trener Radomiaka Marcin Jałocha po meczu Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola.

Trener Stali Stalowa Wola Artur Lebioda po meczu Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola.