Stal Stalowa Wola rozgromiła Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:0

Robert Orzechowski
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola arch. Polskapresse / zdj. ilustracyjne
W 16. kolejce II ligi wschodniej, Stal Stalowa Wola rozgromiła u siebie Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:0 mimo tego, że od 17. minuty meczu grała w osłabieniu.

Stal Stalowa Wola mimo osłabienia (czerwona kartka w 17. minucie dla Bartkiewicza) dopisała na swoje konto kolejne trzy punkty. Do przerwy kibice w Stalowej Woli nie zobaczyli bramek. Dopiero po przerwie Świt został rozstrzelany przez zawodników Stalówki. W 49. minucie bramkarza gości głową pokonał Argasiński. Nieco później, w 71. minucie Reiman nie dał szans bramkarzowi Świtu i gospodarze prowadzili 2:0. W 88. minucie kolejną bramkę dla Stali zdobył Reiman. W doliczonym czasie gry Juda pewnie wykorzystał sytuację sam na sam i mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:0 (0:0)

Bramki: 49' Argasiński, 71' Reiman, 88' Reiman, 90+1' Juda

Kartki:31' Reiman, 17' Bartkiewicz (czerwona) (Stal)– 15' Marcellinus, 26' Kiwala, 39' Drwęcki (Świt)

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Czarny, Reiman, Kantor, Łanucha(80' Juda), Bartkiewicz, Tur P(90'Majewicz). , Argasiński, Płonka(85'Fabianowski), Mikołajczak, Bogacz,

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Domżal – Krzyminski(52'Melon), Kiwała(75' Adamski), Sosnowski, Reinaldo, Szabat, Maślanka(60' Rembiejewski), Drwęcki, Marcllinus, Nowotka, Szczepański.

Sędziował: Łukasz Sobiło (Legnica)

źródło: ekstraklasa.net