Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

„Myślę pozytywnie – dbam o swoje dziecko” – ruszył cykl warsztatów dla matek w Stalowej Woli. Zobacz zdjęcia

Zdzisław Surowaniec
Zdzisław Surowaniec
Podczas praktycznych warsztatów zaprezentowane zostały praktyczne techniki pozytywnego myślenia
Podczas praktycznych warsztatów zaprezentowane zostały praktyczne techniki pozytywnego myślenia CAS
Stalowowolska Rada Kobiet we wtorek, 20 lutego zainaugurowała cykl spotkań warsztatowych pod hasłem „Myślę pozytywnie – dbam o swoje dziecko”.

Warsztaty dla mam w Stalowej Woli

To pierwsze z planowanych wydarzeń skierowanych głównie do mam dzieci żłobkowych i przedszkolnych, które zorganizowane zostały z myślą o wsparciu kobiet w trudnym zadaniu codziennego życia i wychowywania dzieci.

Spotkanie, które odbyło się w Centrum Aktywności Seniora przyciągnęło liczne grono zainteresowanych uczestniczek. Profesjonalne animatorki zadbały o dzieci, zapewniając im kreatywne i bezpieczne zajęcia, co umożliwiło mamom pełne skupienie się na warsztatach.

Podczas spotkania Stalowowolska Rada Kobiet przedstawiła się zgromadzonym uczestniczkom, prezentując swoje cele, misję i plany na przyszłość. W trakcie spotkania radne zaprosiły wszystkie zainteresowane kobiety do aktywnego udziału i współpracy, podkreślając, że wspólna siła i wsparcie mogą przynieść wiele korzyści społeczności.

Zobacz zdjęcia z warsztatów w Stalowej Woli

Dyżury kobiet dla matek w Stalowej Woli

– Dzisiejsze nasze spotkanie to również nasz dyżur. Raz w miesiącu spotykamy się tutaj w Centrum Aktywności Seniora i czekamy na Panie, by podejmować tematy, które są dla Was ważne – mówiła Radna Renata Knap.

Dyżury Stalowowolskiej Rady Kobiet odbywają się w każdy trzeci wtorek miesiąca w godz. 17:00 – 18:00 w Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli, Al. Jana Pawła II 10.

Podczas warsztatów prowadzące Bogna Latawiec i Marzena Łata zaprezentowały praktyczne techniki pozytywnego myślenia, kładąc szczególny nacisk na samoakceptację i rozwijanie pozytywnego podejścia do samej siebie.

– Mama zdrowa, piękna, radosna dla dziecka jest najważniejsza. Dzisiejsze warsztaty są czasem tylko dla Was i wierzę, że zdobyte dziś umiejętności będą Was wspierać w codzienności, pomogą utrzymać pozytywną energię życiową, co z kolei przełoży się na lepsze relacje z Waszymi pociechami – mówiła prowadząca szkolenie Marzena Łata, Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Stalowej Woli i Radna Stalowowolskiej Rady Kobiet (SKR).

Stalowowolska Rada Kobiet zapewniła, że „Myślę pozytywnie – dbam o swoje dziecko” to tylko początek serii inspirujących spotkań, które pomogą matkom rozwijać się jako jednostki i lepiej radzić sobie w roli rodzica. Kolejne wydarzenia cyklu już wkrótce, a SRK serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane kobiety do udziału.

od 12 lat
Wideo

Obława policyjna na Pomorzu. 43-latek poszukiwany jest za zabójstwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na stalowawola.naszemiasto.pl Nasze Miasto